Jednym z najważniejszych etapów przygotowania tekstu do publikacji jest jego ostateczna redakcja i korekta. Nawet niewielkie poprawki w zakresie słownictwa i składni mogą mieć znaczący wpływ na odbiór tekstu. Dlatego też naszym celem jest przekształcenie wersji roboczej Państwa tekstu w dokument wysokiej jakości. Jesteśmy przekonani, że dzięki rzetelnej redakcji uda nam sie jasno i zwięźle przedstawić Państwa naukową argumentację.

xx

USŁUGI

The Editor Site oferuje usługi korekcyjne tekstów naukowych, wniosków o dotacje i granty, prac studenckich, listów do redakcji, a także biznesplanów biotechnologicznych i przemysłowych. Wszystkie dokumenty przesłane The Editor Site do wyceny i/lub edycji są traktowane jak poufne. Krytyczna i wielo-stopniowej korekta wykonywana jest przez native speakera języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nauk biomedycznych. Wszelkie komentarze i zmiany nanoszone są w programie Microsoft Word, w trybie “śledzenia zmian”. Dzięki temu łatwo je zaakceptować lub odrzucić w zależności od potrzeb. Warto zaznaczyć, że w wielu czasopismach naukowych ostateczna decyzja o przyjęciu artykułu do publikacji zależna jest od tego, czy dany artykuł wymaga dodatkowej korekty językowej. Średni czas sługi to około 6 dni, ale ostateczny termin wykonania korektz zostanie potwierdzony po zapoznaniu się z Państwa testem.

xx

CENY

Standardowa stawka to €0.06 za słowo w tekście naukowym. W przypadku tekstów niepublikowanych takich jak na przykład listy do redakcji, prace licencjackie i magisterskie, wnioski o dofinansowanie itp., stawka wynosi €0.05 za słowo. Nowi klienci otrzymują 10% rabatu. Przy obliczaniu liczby wyrazów w tekście bierzemy pod uwagę wszystkie słowa w tekście głównym, a także tytuły i legendy rysunków bądź tabeli. Płatność powinna zostać uiszczona przelewem bankowym najpóźniej 30 dni od dnia otrzymania rachunku. Akceptujemy również płatności gotówką, poprzez PayPal, a także kartą kredytową na rachunek PayPal.

Zapraszamy do kontaktu: info@theeditorsite.com

Advertisements